fbpx

Akcija - išgyvenk karantiną ramiai

Mieli kauniečiai ir miesto svečiai, sveikiname Jus su Kauno gimtadieniu!

Kaunas – unikalus Lietuvos miestas ne tik savo istorija, geografine lokacija, bet ir augimu! Tad jo gimtadienį švęsti tikrai verta! Šia progra kviečiame Jus apsilankyti pačioje miesto širdyje – leiskite sau iš naujo pažinti užaugusį miestą pro čia kadais buvusios seminarijos langus. Būtent Villa Kaunensis apylinkėse – didžiųjų Lietuvos upių sankirtoje – gimė Kaunas. Toliau augo ne tik katedros, Rotušės ir Šv. Pranciškaus Ksavero bokštais, bet ir Santakos parko takeliais, jaukiomis Senamiesčio gatvelėmis, istorijomis, legendomis bei mūsų visų prisiminimais.

Svečių namai Villa Kaunensis nori kurti jų dar daugiau!  

Akcija - išgyvenk karantiną ramiai

Akcija

Pritrūkote erdvės darbui ar poilsiui? Svečių namų pasiūlymas karantino metui

Gražiausioje Kauno senamiesčio vietoje – tarp Santakos ir Rotušės įsikūrusiuose Svečių namuose VILLA KAUNESIS šiam karantino metui Jums paruošėme tobulą darbo ir poilsio vietą.
Jei namai tampa biuru, juose pritrūkote erdvės, o turite parengti svarbų projektą ar nudirbti kitus metų galui susikaupusius darbus, o galbūt tiesiog trumpam nuo jų atsitraukti, Jums parengti jaukūs kambariai su greitu internetu, kur galėsite ir dirbti, ir pailsėti, išsivirti kavos (už kandant savu ar užsisakytu maistu), išeiti pasivaikščioti Santakos parke ar jaukiomis Kauno senamiesčio gatvelėmis. Ir visa tai – tik 15€ darbo dienai arba vos 50€ – darbo savaitei!

Mūsų akcija – kad išgyventume karantiną ramiai.
Paskubėkite – vietų skaičius ribotas. Juk jau ne už kalnų ir šventinis laikotarpis, kuriam taip pat jau verta rezervuoti vietas, jei norite tapti Kauno svečiu ir be minios, bet kuriuo paros metu, išeiti pasigrožėti miesto egle, kuri ir šiemet žada būti įspūdingiausia Lietuvoje ir yra matoma beveik iš VILLA KAUNESIS langų.

ADRESAS

Rotušės aikštė 21
Kaunas
LT-44279

Telefonas:

 +370 616 39517

LithuanianRussianEnglishGermanItalian
Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram